Po vyčerpávajícím bruslení jsme se s holkami rozhodli, že si půjdeme odpočinout k výborné kávičce v mým případě teda horké čokoládě. Šli jsme ochutnat novinky letošní zimy do Costa Coffee. Já jsem ochutnala ostružinovou horkou čokoládu a perníkový muffin. Dala jsem si střední, teď si zpětně říkám, že by mi stačila i malá, protože to pro mě bylo pak hrozně sladké ještě s tím muffinem. Ale nicméně musím za letošní zimní nabídku Costu pochválit, protože jejich perníkové latté je božské :) hlavně ty originální kelímky.




Žádné komentáře:
Okomentovat