sobota 22. listopadu 2014

ONE OF MY DAYS - BRUSLENÍ A KÁVIČKA

Minulý víkend jsem si moc užila. Rozhodli jsme se s kamarádka, že zajdeme na veřejný bruslení. Bruslení je v naší areně (pro Liberečáky) každé úterý, sobotu a neděli. Sice bylo hodně lidí, ale bruslit se rozhodně dalo. Bruslili jsme 2 hodinky a bylo toho až až :D Všechny nás pak bolely nohy a byli jsme hodně unavené. Spadla jsem naštěstí jenom 1krát :D

Po vyčerpávajícím bruslení jsme se s holkami rozhodli, že si půjdeme odpočinout k výborné kávičce v mým případě teda horké čokoládě. Šli jsme ochutnat novinky letošní zimy do Costa Coffee. Já jsem ochutnala ostružinovou horkou čokoládu a perníkový muffin. Dala jsem si střední, teď si zpětně říkám, že by mi stačila i malá, protože to pro mě bylo pak hrozně sladké ještě s tím muffinem. Ale nicméně musím za letošní zimní nabídku Costu pochválit, protože jejich perníkové latté je božské :) hlavně ty originální kelímky. 


Žádné komentáře:

Okomentovat